Szkolenie z pakietu Microsoft Office kierowane jest do użytkowników o różnym stopniu znajomości aplikacji biurowych. MS Office to program wykorzystywany w każdej firmie jako nieodzowny element pracy, który używany jest na całym świecie, ale faktem jest, że nie zawsze efektywnie. Nasze szkolenie pokazuje jak w sposób efektywny wykorzystać narzędzia i możliwości MS Access, MS Excel, MS Groove, MS InfoPatch, MS OneNote, MS Outlook, MS PowerPoint, MS Publisher, MS Word i jest dopasowane do każdej grupy odbiorców mających na co dzień do czynienia z komputerem jako podstawowym narzędziem pracy. Każdemu programowi wchodzącemu w skład pakietu został poświęcony oddzielny moduł szkolenia, dzięki któremu zdobyte umiejętności przełożą się na zwiększoną efektywność w pracy zawodowej.

Jesteś zainteresowany tematem NLP? Nurtują Cię pytania, czym jest, jak działa, jak “to” stosować w życiu lub pracy zawodowej? Słyszałeś, że NLP to techniki programowania umysłu, oparte na badaniach ścieżek kariery zawodowej? Nic mylnego! Neurolingwistyczne Programowanie jest fenomenalną “instrukcją” do najbardziej skomplikowanego komputera jakim jest umysł ludzki. To praktyczne umiejętności, które możemy wykorzystać w kontekście osobistym, jak i w pracy zawodowej. NLP odpowiada na pytanie w jaki sposób działają ludzie sukcesu, jakie posiadają umiejętności, a co za tym idzie jak wykorzystują techniki NLP do osiągania stawianych sobie celów i wyzwań! Zapisz się na szkolenie już dziś i poznaj techniki oraz tajniki NLP, a nauczysz się docierać do ludzi ze 100% skutecznością.

Metodą dotarcia do potencjalnych klientów jest telemarketing, który służy nie tylko do sprzedaży produktów czy usług, ale również do podtrzymywania relacji oraz badania i diagnozowania potrzeb klientów.  Telemarker to jeden z najszybciej rozwijających się zawodów, który powstał z potrzeb konkurencyjnego rynku. Niemalże codziennie prowadzone są rozmowy przez telefon jednak sztuka skutecznego telemarketingu wymaga świadomości i znajomości podstawowych zasad i technik pracy z telefonem. W telemarketingu często możemy zauważyć brak oczekiwanych efektów sprzedażowych, których  przyczyną jest słabo wyszkolony pracownik. Szkolenie odpowiada na potrzeby i wyzwania rynku pracy gdzie zatrudnianie efektywnych telemarketerów w ostatnim czasie znacznie wzrosło wśród przedsiębiorstw.

Definicji trudnego klienta jest tak wiele jak wielu jest klientów. Jednym jest to osoba wulgarna, innym agresywna i zdenerwowana. Ale czy możemy powiedzieć, że klient jest "trudny"? Czy raczej to sytuacja, w której się znalazł jest trudna, a tym samym sprawia trud sprzedającemu, którego zadaniem jest obsłużyć klienta tak, aby był zadowolony. Lecz czy jest to możliwe? Wśród kupujących są tacy, którzy zawsze tworzą problemy. Jak radzić sobie z osobami negatywnie nastawionymi na współpracę? Co zrobić w sytuacji, kiedy klient prowadzi rozmowę tylko, po to aby przeistoczyła się w awanturę? Jak radzić sobie z osobami, które wywołują w nas silne reakcje emocjonalne? Są to wyzwania, których nie unikniesz, ale możesz dowiedzieć się jak sobie z nimi poradzić zapisując się na nasze szkolenie.

O sukcesie przedsiębiorstwa decydują profesjonalnie przygotowani pracownicy, którzy są wizytówką firmy. Satysfakcja klienta to jeden z kluczowych czynników mających wpływ na dokonanie zakupu oraz powrót klienta do nas. Elementem fundamentalnym każdej firmy jest jakość obsługi, a pracownicy sprzedający produkty, czy usługi muszą znać zasady obsługiwania klientów tak, aby zawsze byli usatysfakcjonowani. Szkolenie uczy umiejętności komunikacji z klientem w teorii i praktyce, a zarazem uświadamia jakie znaczenie ma słowność, rzetelność oraz odpowiedzialność w obsłudze klienta. W najprostszy sposób ujmując, umiejętność profesjonalnej obsługi przekłada się na sukces w życiu zawodowym, zaś wyznacznikiem tego sukcesu jest zadowolenie klienta.

Aby stać się mistrzem sprzedaży, należy posiadać elementarną wiedzę dotyczącą technik sprzedaży i praktyczne umiejętności ich wykorzystywania w kontaktach z potencjalnymi klientami. Droga do opanowania tych umiejętności nie jest długa, ani skomplikowana. Ciężko jest utrzymać stanowisko pracy, jeżeli tak naprawdę nie umiemy sprzedać swoich produktów, bądź usług. Najlepsi sprzedawcy powinni wiedzieć, że należy umiejętnie zadawać pytania i stosować efektywne techniki. Celem tego jest określenie potrzeb i oczekiwań klienta, a następnie doprowadzenie do nabycia przez niego produktu, czy usługi. To oznacza konieczność przygotowania oferty, która będzie zawierała wszystko to, czym klient jest zainteresowany. No tak, niby wszystko jest takie proste, ale jakie pytania zadawać? Jakie techniki sprzedaży wykorzystać? Które pytania są najskuteczniejsze?

W ostatnim czasie wyraźnie możemy zauważyć, iż zawód asystentki bardzo ewoluuje. Teraz profesjonalna asystentka powinna umieć zbierać dane, analizować, tworzyć jasne, czytelne raporty oraz zestawienia. Wymaga to konkretnych umiejętności m.in. logicznego myślenia, umiejętności filtrowania informacji oraz ich źródeł. Asystentka dzisiaj to uzupełnienie wizerunku szefa, osoba wykształcona, umiejąca zachować się w rożnych sytuacjach zgodnie z misją i wizją firmy. Jednym słowem jest to wysokiej klasy menedżer administracyjny. Profesjonalna asystentka musi stawać po stronie firmy, żądać i odmawiać w jej imieniu, ale przede wszystkim robić to konsekwentnie. To właśnie nasze szkolenie skutecznie nauczy i pokaże jak stać się profesjonalną asystentką.

Elementem tworzącym pierwsze wrażenie jest sposób w jaki mówimy. Dykcja i poprawna artykulacja są niezbędne do efektywnego oraz wyraźnego mówienia. Płynne wysławianie się to umiejętność, która powinna być perfekcyjnie wykonywana zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu prywatnym. “Twój głos to też Twoje narzędzie pracy” dlatego, aby osiągać zamierzone cele zawodowe należy nauczyć się poprawnej artykulacji. Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, których sukces w dużym stopniu zależy od sposobu mówienia. Zapraszamy na warsztaty osoby, które chcą poprawić sposób wysławiania, dążąc do dobrej dykcji oraz poprawy estetyki mówienia.

Jeżeli jesteś na naszej stronie i czytasz właśnie ten opis szkolenia to znak, że chcesz wykonywać ciekawy zawód jakim jest dziennikarstwo, które każdego dnia stawia nowe wyzwania. Ten zawód daje możliwości uczestniczenia w ciekawych, a zarazem ważnych wydarzeniach oraz jest szansą na poznanie interesujących osób. Wiele młodych osób chce spróbować swoich sił w mediach, ale bez odpowiedniego szkolenia oraz pomocy doświadczonych osób droga do wykonywania tego zawodu jest niezwykle trudna. Dzięki szkoleniu oraz wiedzy naszych specjalistów z tej dziedziny poznasz od kuchni praktyczne aspekty pasjonującego zawodu jakim jest dziennikarstwo.

Akademia Szkoleniowa TNG rozpoczęła nowy projekt szkoleniowy wspierający pracowników firm, przedsiębiorstw oraz instytucji, które chciałyby rozpocząć pracę w dziale kadr i płac. Szkolenie przewidziane jest dla osób zainteresowanych zdobyciem oraz podniesieniem umiejętności popartych komputerową praktyką kadrowo-płacową przy wykorzystaniu programów Symfonia oraz Płatnik. Szkolenie nastawione jest na przekazanie konkretnych, praktycznych umiejętności, które przeplatane są wiedzą z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i innych. Program szkolenia opiera się na konsultacjach z osobami zatrudnionymi w działach kadr i płac, dzięki czemu poruszane są najtrudniejsze zagadnienia z zakresu stosunku i czasu pracy, świadczeń, wynagrodzeń, a także ubezpieczeń.

Większość firm w kraju potrzebuje dobrego pracownika administracyjno biurowego, do którego należy kompleksowe prowadzenie biura. Można zauważyć, iż zakres obowiązków już nie wiąże się z pracą przed komputerem, czy wypełnianiem sterty druków, ale też polega na pracy administracyjnej. A więc pracownik administracyjno biurowy to jedna z ważniejszych osób w firmie, gdyż dzięki niemu organizacja pracy w przedsiębiorstwie jest sprawna i zaplanowana. Dekalog obowiązków pracownika administracyjno biurowego ciągle się zmienia i jest zależny od tego, co w danej chwili przełożony potrzebuje, ale można stwierdzić, iż jest to wymagający zawód przyszłości zasadniczo potrzebny na rynku pracy.