Zostań Trenerem TNG

Dołącz do Akademii Szkoleniowej TNG i wykorzystaj twórczo swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prowadzenia szkoleń. Stawiamy na najlepszych Trenerów z całej Polski. Proponujemy współpracę pełną wyzwań, nieograniczoną strukturami, czy systemami, dość powszechnymi w innych firmach. Dzięki temu Twoje pomysły mogą być realizowane i przekształcane w konkretne rozwiązania.

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, a praca z ludźmi jest Twoim żywiołem, zostań naszym Trenerem i spróbuj swoich sił w Akademii Szkoleniowej TNG.

Wychodzimy z założenia, że Trener jest jak sportowiec, najlepszy jest ten, który naprawdę lubi to co robi. Dlatego chcemy, aby wszyscy Trenerzy TNG mieli w sobie Zaangażowanie, Ambicję i Kreatywność, aby sięgać po coraz więcej. Stawiając na najwyższą jakość tylko te trzy wartości gwarantują sukces naszego zespołu Trenerów, co przekłada się na wiedzę i umiejętności uczestników naszych szkoleń.

Wyślij nam swoje Portfolio i dołącz do najlepszych Trenerów Akademii Szkoleniowej TNG.

 

Prosimy o przesłanie Portfolio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.