Zostań Agentem TNG

Dołącz do Akademii Szkoleniowej TNG i wykorzystaj twórczo swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie pozyskiwania uczestników i organizacji naszych szkoleń. Stawiamy na najlepszych ludzi z całej Polski. Proponujemy współpracę pełną wyzwań, nieograniczoną strukturami czy systemami, dość powszechnymi w innych firmach, dzięki czemu masz elastyczny czas pracy, a przy tym możliwość wysokich zarobków.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, kreatywną, a przede wszystkim ambitną to zostań naszym Agentem i spróbuj swoich sił w Akademii Szkoleniowej TNG. Pokażemy Ci jak z naszą ofertą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, w tym Firm, Przedsiębiorstw i Osób Indywidualnych, lecz to od Ciebie zależy, czy wykorzystasz swoją szansę na możliwość rozwoju zawodowego.

Wychodzimy z założenia, że Agent jest jak sportowiec, najlepszy jest ten, który naprawdę lubi to co robi. Dlatego chcemy, aby wszyscy Agenci TNG mieli w sobie Zaangażowanie, Ambicję i Kreatywność, by sięgać po coraz więcej. Stawiając na najwyższą jakość tylko te trzy wartości gwarantują sukces naszego zespołu Agentów, co przekłada się na ilość zorganizowanych szkoleń.

Wyślij nam swoje CV, List Motywacyjny i dołącz do najlepszych Agentów Akademii Szkoleniowej TNG. Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.